Cisza przed burzą

Assault zbliża się wielkimi krokami!

Assault zbliża się wielkimi krokami!

Zastanawiałem się, czy pisać relację z ostatniego turnieju. Tak jak napisał Michał “Wiśnia” na forum, jakaś cisza przed Assaultem się należy. Niektórzy gracze już testują talie na Wrocław i nie fair byłoby wobec nich zdradzanie szczegółów składanych decków i przyjętych rozwiązań. Dlatego też podjąłem decyzję, żeby nie pisać relacji z turnieju i – tak jak Wiśnia – do czasu Assaulta zawiesić relacje z naszych warszawskich potyczek.

 

Niemniej jednak muszę napisać, że zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Europy we Wrocławiu zdecydowanie przyczyniają się do integracji sceny. Częstotliwość i intensywność rozmów o kartach, taktykach, strategiach i sneaky sztuczkach jest większa niż kiedykolwiek. Poza turniejami środowymi spotykamy się w inne dni i trenujemy do upadłego. Osobiście, bardzo dużo się uczę, a możliwość ścierania się regularnie z tak dobrymi graczami jak Awojdi, Wiśnia, Bokalus, Carnage, Cogito czy Ostry rozwija moją grę i pozwala na podpatrywanie ciekawych strategii, bardzo interesujących zagrań oraz kreatywnego wykorzystania do tej pory nieużywanych, albo używanych rzadko kart.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że organizatorzy AoW zapowiadają dostęp do sieci na Zamku, postaram się przeprowadzić na blogu relację live z tego eventu. Zapewne większość z nas będzie na miejscu, ale znajdą się też tacy, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli pojechać i będą chcieli wiedzieć co w trawie piszczy.rota

 

Jeszcze przed Assaultem planuję wpis poświęcony najbardziej wszechstronnej karcie w Warhammer Invasion. Ja już swój typ mam, ale chętnie poznam Wasze. Zachęcam do wyrażenia swojej opinii!

 

Na dziś to tyle. Krótko, bo wracam do lektury fantastycznej książki “Rota” Dana Abnetta, opowiadającej o husarii z Kislevu i walce z potworami z północnych pustkowi, a w kolejce już czeka “Daemon’s Curse” tego samego autora rozpoczynające sagę o Malusie Darkblade, jednym z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów (antybohaterów?) Mrocznych Elfów.

 

Stay tuned!

 

 

Reklamy
Categories: Ogólne, Turnieje | Tagi: | 2 Komentarze

Zobacz wpisy

2 thoughts on “Cisza przed burzą

  1. Ciekawa książka Rota. Ogólnie książki tego typu dla zainteresowanych danym uniwersum, jeśli są ciekawie napisane, mogą stanowić ciekawe źródło informacji przydatnych przy tworzeniu np. historii armii w WFB. Czekam na relacje z Wrocławia.

  2. przemo

    Dobry wpis tak w ogóle!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Blog na WordPress.com.

%d blogerów lubi to: